Cześć,

Tu Madam, czyli Martyna i Damian 🙂 jesteśmy dwójka młodych ludzi, którzy nie lubią stać w miejscu. Prowadzimy aktywny tryb życia i lubimy jak cały czas coś się wokół nas dzieje, ciągle stawiamy sobie nowe wyzwania i właśnie jednym z nich było założenie bloga, co teraz postanowiliśmy zrealizować.
Chcemy dzielić się z Wami naszą pasją, którą jest holistyczne podejście do zdrowia. Oboje jesteśmy fizjoterapeutami, ale łączymy to także z naszymi pasjami czyli z dietetyką, aktywnością fizyczną oraz szeroko pojętym zdrowym stylem życia. Stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, szukając odpowiedzi na problemy trapiące nas wszystkich.

Wyznaczyliśmy sobie cel – zarazić Cię naszym entuzjazmem, miłością do sportu i wiarą w osiągnięcie każdego celu!
Zapraszamy do czytania, komentowania naszych wpisów, a także do zadawania pytań.
Mamy nadzieję, że spodoba Wam się u nas i zostaniecie z nami na dłużej.

Martyna:

obraz

Podobno najciężej jest mówić o sobie i u mnie to się sprawdza, ale że tak łatwo się nie poddaję spróbuję Wam coś o sobie napisać. Po pierwsze jestem wielką fanką medycyny naturalnej i zwolenniczką korzystania z dobrodziejstw natury, zarówno pod względem leczniczym, kosmetycznym jak i jedzeniowym, dlatego staram się używać jak najmniej przetworzonych produktów i unikać sztucznej chemii. Jestem też typowym molem książkowym i każdą wolną chwilę mogłabym spędzać z książką w ręce, jednak staram się też prowadzić aktywny tryb życia – ponieważ równowaga musi być 🙂
Poza tym jestem studentką II stopnia fizjoterapii, a zawodowo zajmuję się masażem, którym zawsze się pasjonowałam. Interesuję się też kosmetologią, co skłoniło mnie do uczęszczania do szkoły kosmetycznej, a być może w przyszłości do rozpoczęcia kolejnych studiów, bo przecież nie można stać w miejscu.

Damian:

obraz

Na co dzień maniak szeroko pojętej dietetyki, treningu, suplementacji. Całym sobą żyję światem FIT, choć nie lubię tego określenia. Mam wrażenie, że niektórzy zrobili z tego modę i stali się „FIT” bo tak wypada. Do rzeczy…
Na co dzień jestem trenerem personalnym, doradcą dietetetycznym, masażystą, a także studentem II stopnia fizjoterapii. Moją pasją jest głównie kulturystyka, realizuję się w tym poprzez udział w zawodach kulturystycznych.

Ponadto ukończyłem kursy:
– Instruktor sportu; specjalność kulturystyka- Polska Akademia Sportu
– Dietoterapia w praktyce- Mauricz Training Center
– Kliniczne i Holistyczne Podejście do chorób autoimmunologicznych- Atomic Holistic Lifestyle
– Doradca dietetyczny- Dietetyczniepoprawni.pl

Uwielbiam się rozwijać, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w zgrupowaniach oraz kursach. Jedno jest pewne – nigdy nie przestanę tego robić. Wiedzy nigdy dość!
Bycie trenerem personalnym i doradcą dietetycznym jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją, kocham to i robię to prosto z serca.

 

 

 

Uwaga: Wszystkie informacje medyczne podane na stronie przeznaczone są wyłącznie do celów edukacyjnych, natomiast nie jest intencją autora użycie ich w celach diagnostycznych czy terapeutycznych. Podane informacje nie mogą zastąpić profesjonalnej diagnozy i leczenia.